עסקים קטנים

עסקים קטנים

את העסק שלי כיועצת עסקית הקמתי אחרי שנים בהן שימשתי במגוון תפקידי יעוץ וניהול, ואחרי שהקמתי והפעלתי בעצמי עסק מצליח בתחום המזון וההסעדה.
היעוץ והליווי שאני מעניקה ללקוחותי מותאם אישית לצרכים ולמאפיינים של כל עסק. אני מאמינה שכל עסק ויזמ.ת זקוקים ל"חליפה העסקית" התפורה למידותיו, תוך התייחסות ושימת דגש על המאפיינים הייחודיים של העסק מצד אחד ושל היזמ.ת מן הצד השני.
בייעוץ שאני מעניקה אני עושה שימוש בסל כלים עשיר שצברתי במהלך השנים, הכולל ידע מעולמות העסקים, הניהול, המשפט, הכספים והשיווק, לצד כלים מתחום ההקשבה והאימון.
השילוב של כל אלו לצד סקרנות אינסופית וחדווה אמיתית מעשיה עסקית מוצלחת הופכים את הייעוץ שלי לתהליך של צמיחה פוריה בעסקים של הלקוחות שלי.

אני מתמקדת ביעוץ לעסקים קטנים ועסקים בראשית דרכם מתוך תחושת שליחות. אחד המאפיינים הבולטים ביותר של עסקים אלה היא תחושת ה"לבד" שחווים היזמים בתהליכי קבלת ההחלטות וההתמודדות עם אתגרים. אחת המטרות שלי בעבודה עם יזמים היא הקלה על תחושות אלה ומתן מענה במגוון הסיטואציות בהן יזמים זקוקים לייעוץ והכוונה.

השירותים שלי

פגישת מיקוד

לפעמים כל מה שצריך זה פגישה.
נכון, החיים מורכבים וכך גם ניהול עסק. אבל לפעמים אנחנו, כבעלות ובעלי עסקים, מתמודדים גם עם דילמות פשוטות. גם סימני שאלה נקודתיים יכולים לתקוע ולעכב את ההתקדמות והצמיחה העסקית שלנו.
דילמות מהסוג הזה יכולות לעסוק בתמחור של מוצר חדש (שכבר פיתחתי), או בשאלה מתי ואיך כדאי לעשות את המעבר מ"עוסק פטור" ל"עוסק מורשה"? או אפילו בשאלה איך מתמודדים עם צמיחה עסקית בקצב גבוה מהצפוי ועומס גדול מדי בעבודה.
פגישת מיקוד חד פעמית תארך 90 דקות, בסופן סימן השאלה יוחלף בסימן קריאה (או לכל הפחות במספר משימות פשוטות שיובילו לסימן הקריאה המיוחל).

תכנון ובניית תכנית עבודה

אני מאמינה כי תכנון הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר הקיימים להגשמת מטרות. ככל שנתכנן מדויק יותר את הדרך ליעדים ולמטרות שלנו, כך הסיכוי שנגיע אליהם ונגשים אותם עולה משמעותית.
בהליך קצר יחסית, הכולל 4-8 פגישות, נגדיר ביחד את היעד או היעדים הבאים שהיית רוצה להביא את העסק שלך אליהם, ועל פיהם נשרטט את מסלול ההתקדמות לקראת השגתם. המסלול יכלול משימות ברורות ומדויקות לביצוע לאורך התקופה שהגדרנו להשגת היעד.
בתום התהליך הקצר התמונה העתידית של העסק תהיה בהירה, וכל שיוותר הוא ביצוע בפועל של המשימות שהוגדרו.

ליווי מתמשך

לצד האהבה לתכנון, אחד הציטוטים האהובים עלי ביותר הוא: "הבנאדם מתכנן תכניות ואלוהים צוחק"
בכל תכנית עבודה שאני שותפה לכתיבתה, או בכלל בכל פעם שאני מתכננת משהו, אני זוכרת שתוכניות נועדו לשינויים. פשוט כי כאלה החיים. מלאים הפתעות. חלקן נפלאות ושופעות הזדמנויות עסקיות ובכלל. וחלק אחר מאתגרות ואפילו מטלטלות.
כך או אחרת התמודדות עם הפתעות איננה פשוטה לרובנו, ובדיוק לשם כך נועד שירות הליווי העסקי המתמשך שלי. כל עסק ויזמ.ת זקוקים למשענת תומכת בימים של חוסר יציבות וחוסר וודאות, ואת המשענת הזו בדיוק אני מציעה.

בואו נדבר

השאירו פרטים ואחזור בהקדם