המלצות של לקוחותי

עפרה תרמה לי המון בכל מה שקשור בתמחור ומיתוג ולהבין מי הקהל יעד שלי והכי חשוב כל הזמן לדייק אותי

כדי שיגיעו הלקוחות המתאימים לי.

עברתי איתה שנתיים שבמהלכן צלחנו גם את הקורונה.

אהבתי שלעפרה יש המון ניסיון עסקי אישי והיה חשוב לי שהיא תייעץ לי מההתחלה איך כדאי להתקדם בכל שלב וזה תרם לי המון

רחלי דובינובסקי - קרמיקאית

פגשתי את עפרה מספר חודשים לפני הקמת הארגון. חיפשתי מישהי שתוכל ללוות אותי גם ביעוץ לגבי תהליך בנית הארגון וגם בתוכנית העסקית שכללה: זיהוי קהל היעד, בניית מודל עסקי, זיהוי סיכונים ובניית תוכנית רב שנתית.

עפרה היתה תמיד מאוד קשובה, ותוך כדי שאלת שאלות עזרה לכוון ולהבין מה הדבר המתאים לעשות. ביחד עשינו תהליך מעמיק בכל הסוגיות שתכננו, שהביא אותי למקום יותר נכון ובשל להקים את הארגון.

עפרה המשיכה ללוות אותי בהטמעה של חלק התהליכים אותם תכננו ובסוגיות שעלו. לכל מי ששוקל לעבוד עם עפרה, אני רוצה להגיד שהיא מאוד מקצועית, חדה, קשובה ומנוסה. אני ממליץ בחום!

שחר גרמבק, יזם ויו"ר עמותת LGBTech

עפרה מובילה במקצועיות שלה לבהירות, מיקוד ופעולה להשגת המטרה. בסיום כל פגישת יעוץ קיבלתי סיכום ומשימות שסייעו לי להתקדם לעבר המטרה שלי. היא הצליחה לעשות לי סדר בראש ולצאת עם תכנית פעולה פרקטית. הראייה המקיפה, האכפתיות נתנה לי להרגיש שאני בידיים טובות ממליצה בחום לכל בעל עסק

קרולין קופר – מקדמת עסקים ברשתות חברתיות

את עפרה פגשתי כשהייתי בצומת גדולה בחיים. בדיוק היו לי מחשבות על עזיבה של תחום וזהות מקצועית והמחשבות המבולבלות שזה הביא הוביל אותי לידייה המופלאות והאוהבות של עפרה.

עם שיקופים מופלאים, הרבה ניסיון חיים, ידע והומור עברנו ביחד דרך מלאה בהצלחות קטנות שעזרו לי להתפקס ולהבין מה אני באמת רוצה.

עפרה היא אישיות מקדמת עם לב גדול שיודעת להחזיק מסע של אחרים, בעקבות ובזכות המסע המרתק שלה. אני ממליץ בחום על יציאה לדרך עם עפרה, ושמח כל כך על ההזדמנות שנפלה בחלקי לצעידה בשביל משותף איתה.

מיתר בסון – רקדן ומורה למחול

פניתי לעפרה בשלב התחלתי של העסק.  לאורך התהליך עפרה עוזרת לי לחדד את המטרות החשובות לי, מכוונת אותי להתמקדות גם כשמאתגר, מעניקה לי כלים להתנהלות מעשית.

עפרה קשובה ומתאימה את עצמה אלי. היא לגמרי משפרת אותי.

מירב בן צור – צלמת

את עפרה אני מכירה כאשת מקצוע אמיתית. העבודה איתה עקבית, אני מקבלת סיכום לאחר כל פגישה ומשימות לשיעורי בית. את המשימות שאני מבצעת אני שולחת לעפרה לפני הפגישה הבאה כדי שהיא תבוא מוכנה וממילא הפגישה תהיה ממוקדת.

לעפרה יש גישה חיובית לחיים ולעסק והיא מרימה אותך מהמקום שאתה נמצא ותמיד דואגת לחייך ולהרם לך את מצב הרוח..

התהליך קידם אותי צעד אחרי צעד והייתי שותפה מלאה בבחירת דרכי העבודה סדר העדיפויות ועוד

אסתי וייסלר, עורכת דין